У "Дії" зʼявилася гра: не дати окупантам втекти з вкраденими унітазами і задонатати на дрони

У мобільному застосунку «Дія» зʼявилася нова гра, в якій можна відчути себе оператором дрона та зробити донат на безпілотники. Про це повідомив віцепремʼєр Михайло Федоров.

«Ваше завдання — не дати окупантам втекти зі вкраденими пралками й унітазами», — написав Федоров.

За його словами, у грі можна задонатити на «Армію дронів». Для появи гри достатньо оновити застосунок.

«Більше донатів — більше реальних безпілотників на передову», — додав Федоров.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті