У деяких містах і районах окупованої Луганщини відсутнє водопостачання, є проблеми навіть з підвезенням води - Лисогор

У деяких містах і районах окупованої Луганщини відсутнє водопостачання, в обласному центрі подача води суттєво обмежена. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 10 липня.

"Ситуація з централізованим водопостачанням є критичною в усіх окупованих два роки тому населених пунктах, розташованих поблизу лінії бойового зіткнення. Найгірша обстановка із цим – в Лисичанську. Там виникають проблеми навіть з підвезенням води населенню", - зазначив він.

Як повідомлялося, від жителів окупованого Старобільського району Луганської області місцева "влада" вимагає протягом 10 днів погасити всі борги за водопостачання, водовідведення та вивезення сміття. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті