У держдумі визнали, що окупація всієї Донеччини зараз армії РФ не під силу. Головне нібито «безпека» Донецька

Російська армія не зможе цього року окупувати всю Донецьку область, - заявив перший заступник голови комітету з оборони депутат держдуми РФ Олексій Журавльов 29 жовтня.

За його словами, головним завданням зараз є «забезпечення безпеки» Донецька, і його вже практично виконано.

«Ми прекрасно повинні розуміти, що темпи просування, про які ми сьогодні можемо говорити за наявності сили і засобів, усе свідчить про те, що, звичайно, далеко не цього року ми можемо звільнити всю Донецьку область», - сказав російський депутат.

Він уточнив, що «відсуваючи противника до кордонів ДНР, Росія показує на землі початкові умови для переговорів», запевняючи, що «в розміри 1991 року Україна вже не повернеться ніколи, як і в розміри 2022 року».

«Тим, хто хоче миру, мають бути зрозумілі правила, за якими Росія взагалі буде з ними розмовляти. Їх на фронтових картах дуже добре видно», - сказав Журавльов.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті