У Держдумі РФ пропонують офіційно відзначати річницю масштабного вторгнення в Україну

Перший заступник голови комітету з освіти Держдуми РФ Яна Лантратова запропонувала провести 24 лютого в російських школах заходи, присвячені початку війни в Україні. Відповідне звернення "законодавиця" направила міністру освіти РФ Сергію Кравцову. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Шкільні заходи вона запропонувала назвати "День початку СВО". Як вважає Лантратова, на них потрібно запросити учасників бойових дій. "А якщо з якоїсь причини це зробити неможливо, учням слід показати ролики, присвячені "СВО", вважає Лантратова.

На її думку, на таких заходах дітям мають розповісти історію початку війни, мету і завдання армії РФ, викласти перебіг основних подій. Як стверджує Лантратова, в умовах "гібридної агресії колективного Заходу" потрібно особливу увагу приділити "вихованню школярів у дусі патріотизму і любові до Вітчизни".

"На сьогодні існує дефіцит у медіапросторі матеріалів, що висвітлюють спеціальну військову операцію з патріотичних позицій. Користуючись цим дефіцитом, країни колективного Заходу проводять інформаційну війну з РФ, щоденно збільшуючи кількість випадків поширення дезінформації та фальсифікації подій спеціальної воєнної операції, що негативно позначається на патріотичному вихованні молоді", - заявила депутатка.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Гурульов запропонував відправляти "шкідників" у відроджений ГУЛАГ "радісно махати кайлом". 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті