У Держдумі РФ пояснили деталі «повної мобілізації» в разі «оголошення війни» Україні

Член комітету Держдуми РФ з оборони, генерал-лейтенант Віктор Соболєв заявив, що в разі оголошення Росією війни Україні в країні буде проведена «повна мобілізація», яка виключає відстрочки від служби в армії для росіян. Про це пишуть росЗМІ.

«Мобілізація в разі війни - це мобілізація. Ніяких відстрочок тут бути не може. Інакше ми значно зменшимо свій мобілізаційний ресурс і воювати буде нікому", - сказав Соболєв у розмові з пропагандистами.

За його словами, під час можливої «повної мобілізації» влада планує відправити на фронт, зокрема, нових громадян Росії з країн Центральної Азії, у яких, як правило, більше трьох дітей.

Саме тому комітет Держдуми з оборони нещодавно рекомендував відхилити законопроект про надання відстрочки для батьків трьох і більше дітей. Водночас Соболєв підкреслив, що в разі загальної мобілізації на бронь зможуть розраховувати працівники військово-промислового комплексу і ті, хто забезпечує продовольчу безпеку країни.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті