У Держдумі хочуть оголосити Азовське море поза міжнародним законодавством

До Державної думи РФ внесено законопроєкт, який закріпить за Азовським морем якийсь статус "виключно внутрішнього моря Російської Федерації". Про це повідомив так званий "депутат Держдуми від кримського регіону" Михайло Шеремет.

Колабораціоніст заявив, що на Азовське море більше не поширюватимуться дії та принципи міжнародного законодавства.

За словами Шеремета, позитивне рішення щодо цього законопроєкту може бути ухвалено до кінця року.

Як повідомлялося раніше, Росія окупувала частину Донецької, Херсонської, Запорізької областей, відрізавши Україну від виходу до Азовського моря. 

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті