У Держдепі США запевнили, що призупинення РФ договору про стратегічне озброєння не послабить підтримку України

Призупинення росією участі у договорі про стратегічні наступальні озброєння не змінить підходів США до підтримки України. Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс, повідомляє "Еспрессо" з посиланням на CNN 2 березня .

"Заявлене РФ призупинення участі в договорі про стратегічні наступальні озброєння не завадить Сполученим Штатам продовжувати підтримку України", - заявив Прайс.

За словами представника Держдепартаменту США, Вашингтон продовжить реагувати на російську агресію саме так, як вони окреслили це раніше і росії, та решті світу.

Нагадаємо, 21 лютого російський диктатор путін заявив, що росія вирішила призупинити участь у Договорі про стратегічні наступальні озброєння.

Як повідомлялося, 27 лютого у Держдепі США заявили, що росія ще не призупинила участь у договорі СНО-ІІІ. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті