У Держдепі США запевнили, що призупинення РФ договору про стратегічне озброєння не послабить підтримку України

Призупинення росією участі у договорі про стратегічні наступальні озброєння не змінить підходів США до підтримки України. Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс, повідомляє "Еспрессо" з посиланням на CNN 2 березня .

"Заявлене РФ призупинення участі в договорі про стратегічні наступальні озброєння не завадить Сполученим Штатам продовжувати підтримку України", - заявив Прайс.

За словами представника Держдепартаменту США, Вашингтон продовжить реагувати на російську агресію саме так, як вони окреслили це раніше і росії, та решті світу.

Нагадаємо, 21 лютого російський диктатор путін заявив, що росія вирішила призупинити участь у Договорі про стратегічні наступальні озброєння.

Як повідомлялося, 27 лютого у Держдепі США заявили, що росія ще не призупинила участь у договорі СНО-ІІІ. 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті