У депутата від ОПЗЖ Вадима Столара СБУ проводить обшук

Служба безпеки України проводить обшуки у будинку народного депутата від партії ОПЗЖ Вадима Столара. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

"Обшук проводить СБУ. Фінансування тероризму. Зараз і дізнаємось, а за що останні роки був банкет", - розповів Гончаренко.

Як повідомлялося раніше, вранці 1 лютого обушки відбулися у будинку бізнесмена Ігоря Коломойського. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Всі статті