У департаменті цивільного захисту Львівської ОВА пройшли обшуки

СБУ провела обшуки в межах кримінального провадження щодо державних закупівель у департаменті цивільного захисту Львівської ОВА.  Про це йдеться у повідомленні пресслужба Львівській ОВА 17 січня.

"Департамент провів закупівлю необхідних засобів захисту з метою поповнення регіонального резерву матеріальними ресурсами. 15 січня у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації працівники УСБУ у Львівській області проводили слідчі дії в межах кримінального провадження щодо можливої протиправної діяльності одного з постачальників засобів захисту", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Департамент сприяє слідству і надає всі документи для всебічного, повного та об’єктивного розслідування.

Як повідомлялося, Міністерство оборони України розірвало останній контракт з львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем і подало заяву до Державного бюро розслідувань.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті