У декількох містах Криму пролунали потужні вибухи

Потужні вибухи пролунали одразу в декількох містах окупованого Криму пізно ввечері 4 січня. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

За даними пабліків, вибухи було чутно приблизно в один час у Джанкої, Саках, Севастополі, Євпаторії, Феодосії, а також в районах селищ Новофедорівка та Віліне.  

Тим часом в російських пабліках повідомляється про атаки безпілотників на окупований півострів. Там стверджується, що дронів доволі велика кількість, і вони були помічені в різних районах Криму. 

У соцмережі публікують також відео прольоту одного з безпілотників, який зафіксували над Саками.

Раніше "губернатор" Севастополя заявив про боротьбу ППО з "великою кількістю різноманітних повітряних цілей".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті