У Чернівцях прокуратура викрила злочинця, який вивозив військовозобов'язаних до Молдови

Чернівецька обласна прокуратура викрила схему вивозу чоловіків призовного віку до Молдови. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За даними слідства, житель Чернівців налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку через держкордон. До протиправної діяльності він залучив третіх осіб, їх наразі встановлює слідство. 

Двох військовозобов'язаних громадян він переправив до Молдови за 13500 доларів. Його було затримано одразу після отримання коштів.

Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура заарештувала екс-керівника нафтопереробної компанії та вилучила нафтопродуктів на 800 млн гривень

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті