У Чернівецькій області через падіння уламків "шахеду" сталася пожежа, пошкоджено лінії електропередач

У ніч проти 25 травня Сили протиповітряної оборони в Чернівецькій області знищили російський безпілотник і внаслідок падіння його уламків виникла пожежа. Про це повідомив у Телеграм голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

"О 04:18 у Дністровському районі Чернівецької області внаслідок падіння уламків БПЛА Shahed-136 виникла пожежа в гаражі, пошкоджено три житлові будинки. Уламками пошкоджено дві лінії електропередачі. Відключено 140 абонентів у Дністровському районі", - написав Запаранюк.

Інформація про постраждалих унаслідок падіння дрона не надходила.

Як повідомлялося, на Київщині внаслідок падіння збитого "шахеда" спалахнула лісова підстилка. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті