У Черкаській області, попри збиття чотирьох "Шахедів", є влучання в об'єкт інфраструктури

Російські загарбники вдарили "Шахедами" по одному з інфраструктурних об’єктів на Черкащині під час нічної атаки проти України. Про це написав у Телеграмі голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець,

"Уночі ворог атакував нашу область "Шахедами". Силами ППО збито чотири повітряні цілі противника. Однак маємо влучання в інфраструктурний об’єкт. Попередньо без потерпілих. Наразі триває ліквідація наслідків", - зазначив він.

За даними Повітряних сил, у ніч на 26 вересня російські окупанти атакували Україну 38 ударними БпЛА типу "Shahed" з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ - РФ, мис Чауда - Крим). Силам ППО вдалося знищити 26 дронів.

Як повідомлялося, в Ізмаїльському районі на Одещині відбулись влучання у припортову інфраструктуру. Постраждали двоє чоловіків, пошкоджено будівлю пункту пропуску, складські приміщення, близько 30 вантажівок.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Країна
29.12.2025
19:48

Володимир Фесенко: Вікно можливостей лише прочинене, РФ не готова до компромісів по Донбасу, а переговори після зустрічі в США стали ще жорсткішими

Активізація міжнародних контактів навколо можливого припинення вогню та пошуку формули мирної угоди між Україною і Росією супроводжується зростанням дипломатичної напруги та суттєвим ускладненням переговорної динаміки. Попри готовність Києва...
Всі статті