У Черкасах збільшилася кількість постраждалих, рятувальна операція триває - МВС

У Черкасах внаслідок падіння уламків ракети вже сім постраждалих, зруйнована будівля готелю. Про це повідомив у Телеграм голова МВС Ігор Клименко. 

"У Черкасах внаслідок ракетного удару зруйнована будівля готелю. В результаті виникла пожежа, а також загорання торгівельних павільйонів на ринку.. Постраждало 7 осіб та 10 осіб евакуйовано. З-під завалів врятовано 1 особу. Всі служби працюють на місці", - повідомив Клименко. 

За його словами, наразі рятувальна операція триває.  

"Шукаємо постраждалих, які ймовірно ще можуть перебувати під завалами", - зазначив голова МВС. 

Як повідомлялося, у .Черкасах вранці 21 вересня під час масованої ракетної атаки  уламки збитої ракети влучили в об'єкт соціальної інфраструктури в центрі міста. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті