У чергах на українсько-польському кордоні стоять близько 3000 вантажівок

Станом на ранок 6 грудня у чергах на перетин кордону з Польщі в Україну очікують 2950 вантажівок, блокування триває. Про це повідомив Укрінформу речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

За його словами, на напрямках, де блокування розпочалося 6 листопада, за інформацією польських прикордонників, станом на ранок стоять 1950 вантажівок: Ягодин – 550, Рава-Руська – 850, Краківець –550.

У Шегині, де блокування розпочалося з 23 листопада в денний час, а з 27 листопада цілодобово, очікують 1000 вантажівок.

Речник повідомив, що Словаччина блокування не здійснює. Станом на ранок у бік України на напрямку пункту пропуску «Ужгород» очікувало на проїзд 650 вантажівок.

На кордоні з Угорщиною станом на ранок в бік України на напрямку пункту пропуску "Тиса" очікувало на проїзд 730 вантажівок.

Нагадаємо, посли країн Балтії оголосили Варшаві демарш через страйк перевізників на українському кордоні. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті