У Чехії з квітня розпочнеться третій цикл підготовки українських військових

Третій цикл підготовки українських військових заплановано у Чехії з початку квітня. У ньому візьмуть участь близько 650 військовослужбовців ЗСУ, - повідомляє "Чеське радіо" з посиланням на Міноборони.

Зазначається, що одночасно чеські сапери навчають своїх українських колег у Польщі. Підготовка українських військовослужбовців стала однією з тем зустрічі міністрів оборони та закордонних справ країн-членів ЄС, що відбулася в понеділок. До кінця року ЄС розраховує навчити до 30 тисяч українських військових.

«Причина – у майбутньому весняному наступі та успішному ході місії», – прокоментував заступник міністра оборони Даніел Блажковець.

Чехія пообіцяла до кінця року навчити на своїй території близько чотирьох тисяч українців. На сьогоднішній день навчання пройшли близько 1200 військовослужбовців ЗСУ, - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Чехія передала українським фронтовикам чотири броньовані машини «Швидкої допомоги».

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті