У Чехії з квітня розпочнеться третій цикл підготовки українських військових

Третій цикл підготовки українських військових заплановано у Чехії з початку квітня. У ньому візьмуть участь близько 650 військовослужбовців ЗСУ, - повідомляє "Чеське радіо" з посиланням на Міноборони.

Зазначається, що одночасно чеські сапери навчають своїх українських колег у Польщі. Підготовка українських військовослужбовців стала однією з тем зустрічі міністрів оборони та закордонних справ країн-членів ЄС, що відбулася в понеділок. До кінця року ЄС розраховує навчити до 30 тисяч українських військових.

«Причина – у майбутньому весняному наступі та успішному ході місії», – прокоментував заступник міністра оборони Даніел Блажковець.

Чехія пообіцяла до кінця року навчити на своїй території близько чотирьох тисяч українців. На сьогоднішній день навчання пройшли близько 1200 військовослужбовців ЗСУ, - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Чехія передала українським фронтовикам чотири броньовані машини «Швидкої допомоги».

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті