У бюджеті Сіверськодонецької громади зекономили 13 млн грн видатків на дошкільну освіту, звільнивши тих, хто фактично не працював

"При формуванні бюджету громади на 2025 рік була проведена робота з оптимізації виплат за всіма напрямками, в тому числі і закладах освіти. Значну кількість фахівців закладів позашкільної освіти, які фактично не працювали з лютого 2022 року, було звільнено. Це дозволило в бюджеті громади на 2025 рік зекономити 13 мільйонів гривень", - повідомили "ОстроВу" у Сіверськодонецькій МВА 4 лютого. 

Зазначається, що у 2024 році ці видатки становили 17 мільйонів, а на 2025 рік заплановано 4 мільйони. 

У закладах дошкільної освіти Сіверськодонецької громади зараз загалом працює 3 онлайн групи на 40 дітей, набір в них триває.

Нагадаємо, що громада є релокованою, її територія перебуває в окупації з 2022 року.

Раніше повідомлялось, що в Сіверськодонецькій МВА за два місяці звільнили близько 20 працівників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
11.06.2026
15:00

«Не зрозуміло, що робити, і де зараз спокійніше». Луганський щоденник

А загалом у повітрі висить тривога. За два дні три подруги мені написали про зміну маршрутів відпустки. Одна відмовляється від Криму – небезпечно, хоча путівка замовлена ​​та виїжджати наприкінці місяця. Друга купила квитки, але після обстрілу...
Країна
10.06.2026
15:00

Житлові ваучери для ВПО: перші квартири вже купують, але грошей на всіх не вистачає

Понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заявки на отримання житлових ваучерів, однак коштів наразі вистачило лише трохи більше ніж для трьох тисяч родин.
Світ
09.06.2026
16:08

«Переговори з кривавим клоуном не мають сенсу». Російські ЗМІ про Україну

"І саме в цей момент, коли, згідно з очікуваннями Заходу, російське керівництво має в паніці бігати по кабінетах, а населення в розгубленості чухати собі скальп, лунають заклики європейців до переговорів і публікується відкритий лист Зеленського, де...
Всі статті