У Бєлгородській області вночі горів "один з енергетичних об'єктів"

У Бєлгородському районі Бєлгородської області РФ уночі 5 червня горів "один з енергетичних об'єктів". Про це о 2 годині ночі повідомив у Телеграм губернатор області В'ячеслав Гладков, не вказуючи назви об'єкта.

"У Бєлгородському районі горить один з енергетичних об'єктів. Попередньою причиною загоряння став скинутий вибуховий пристрій із безпілотника. Постраждалих немає. Відключення споживачів немає. На місці працюють оперативні служби", - повідомив Гладков.

Бєлгородський район - центральний район області. 

Як повідомлялося, у "Російському добровольчому корпусі" (РДК) і легіоні "Свобода Росії" заявили, що губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков так і не прийшов на зустріч, щоб забрати двох полонених.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті