У Бєлгородській області росіяни знімають з автівок "Z-символіку" (перехоплення)

Росіяни в Бєлгородській області знімають з автівок "Z-символіку", бо інакше військові відмовляються їздити в таких автівках через неприязнь місцевого населення. Про це йдеться в перехопленні розмови двох окупантів із Гайворона Бєлгородської області, опулікованому Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 12 березня.

"Слухай, що треба зробити тобі завтра. Приїхати на роботу на "Уазику" без літери "Z". У прямому сенсі. Мені роблять зауваження. Із тобою ніхто не хоче їздити на роботу. Ні в Безімено, ні в Козинку, нікуди", - каже один із окупантів своєму підлеглому. 

Раніше повідомлялось, що легіон "Свобода Росії" взяв під повний контроль смт Тьоткіно в Курській області.

Раніше також повідомлялось, що в російському Тьоткіно з'явилися бюлетені з питанням щодо виходу зі складу РФ і утворення Курської автономної республіки.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті