У Бєлгородській області РФ жителів закликають "ухвалити правильне рішення і тимчасово покинути прикордонні території"

У Бєлгородській області РФ жителів закликають "прийняти правильне рішення і тимчасово покинути прикордонні території". Про це, зокрема, заявив глава адміністрації Грайворонського міського округу Геннадій Бондарєв.

"Дорогі земляки. Звертаюся до тих, хто залишається в прикордонних населених пунктах міського округу. Ситуація продовжує залишатися напруженою. Прошу вас прийняти правильне рішення і тимчасово покинути прикордонні території. Колеги з Ярославської області готові прийняти грайворонців. Будь ласка, напишіть мені, хто готовий виїхати. Ми організуємо від'їзд", - повідомив у Телеграм російський чиновник. 

"Ми намагаємося доставляти продукти харчування жителям, але це залежить від оперативної обстановки. Наполегливо рекомендую не наражати себе і своїх близьких на небезпеку", - закликав Бондарєв і ще раз повторився, що це стосується "тільки прикордонних населених пунктів".

Як повідомлялося, губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков забороняє вночі вмикати сигнал тривоги, бо боїться "зовсім закошмарити жителів".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті