У Бєлгородській області поліція шукає «диверсанта», який залишив на асфальті напис «Ні війні!» 

У Бєлгородській області поліція шукає «диверсанта», який залишив на асфальті напис «Ні війні!». Про це пишуть місцеві ТК. 

Житель Бєлгородського району помітив цей напис і обурився його «образливим» змістом. Своє обурення він висловив на станиці губернатора.

Судячи з усього, губернатор зв'язався з головою району Ганною Куташовою і зажадав прибрати це «неподобство». Та зі свого боку написала заяву в поліцію і пообіцяла відправити комунальників, щоб зафарбувати заборонений у РФ напис.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті