У Бєлгородській області обстріляли тимчасовий пункт розміщення жителів, є поранені та загиблий. Губернатор звинувачує Україну

У Бєлгородській області РФ 30 травня внаслідок обстрілу пункту тимчасового розміщення мирних жителів, евакуйованих із Шебекинського міського округу, є загиблі та поранені. Про це заявив глава регіону В'ячеслав Гладков, - повідомляє "Голос Америки".

Чиновник поклав відповідальність за обстріл на Збройні сили України. Точної кількості загиблих і постраждалих він не назвав. Телеграм-канал 112 повідомляє, що загинув один місцевий житель, ще двоє поранені.

Губернатор В'ячеслав Гладков раніше стверджував, що потрапив під обстріл у місті Шебекіно. Ситуацію в регіоні він назвав "фактично війною" (як правило, російська влада уникає цього слова під час опису бойових дій в Україні) і заявив, що в регіон заходили з території України не менше п'яти диверсійно-розвідувальних груп.

Як повідомлялося, росія перекидає в Бєлгородську область війська з фронту.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті