У Бєлгороді "прилетіло" по заводу "Енергомаш"

У російському Бєлгороді сьогодні ввечері, 18 березня, повідомляють про "приліт" на територію заводу "Енергомаш". Місцева влада пише, що це уламки безпілотника.

"Над Бєлгородом і Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО - збито 8 повітряних цілей на підльоті до міста. За попередньою інформацією, постраждалих немає", - рапортує губернатор області В'ячеслав Гладков.⠀

За його інформацією, у Бєлгороді внаслідок падіння уламків пошкоджено покрівлі на території двох промислових приміщень і вибито вікна в одній із будівель закладу охорони здоров'я. Також пошкоджено легковий автомобіль.⠀

"У Бєлгородському районі в селі Нижній Вільшанець пробито покрівлю приватного домоволодіння, у селі Севрюкове пошкоджено легковий автомобіль. Також у районі пошкоджено лінію електропередачі. Без світла частково залишаються абоненти двох населених пунктів: Розумне і Крутий Лог", - написав Гладков.

Раніше він повідомляв, що один мирний житель загинув, двоє поранені під час обстрілу бєлгородського селища Горьківський.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті