У Бєлгороді повідомили про поранення 4 осіб нібито внаслідок "обстрілу" ЗСУ

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що ЗСУ обстріляли місто Шебекине - осколки снарядів пошкодили кілька житлових будинків, три машини і поранили чотирьох людей. Про це він написав 8 травня в телеграм-каналі.

"Сьогодні під масований обстріл ЗСУ потрапило Шебекине. Перший раз обійшлося без постраждалих і пошкоджень. Вдруге один зі снарядів розірвався поруч із трьома багатоквартирними будинками - вибито вікна, пошкоджено балкони. Є 4 постраждалих, двоє від госпіталізації відмовилися, ще двох доставляють у районну ЦРЛ", - повідомив Гладков.

"Ще один снаряд розірвався поруч з іншим багатоквартирним будинком - сильно пошкоджено фасад, покрівлю і вибито скло... Горить один автомобіль, пожежні розрахунки вже розпочали гасіння, ще дві машини сильно пошкоджено", - також повідомив губернатор, додавши, що цього разу постраждалих немає.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті