У Бєлгороді на проїжджу частину з БПЛА скинуто вибуховий пристрій - губернатор

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков пізно ввечері 23 травня у своєму Телеграм-каналі повідомив, що на проїжджу частину в Бєлгороді з БПЛА скинуто вибуховий пристрій.

"У Бєлгороді на проїжджу частину з БПЛА скинуто вибуховий пристрій. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Є пошкодження легкового автомобіля", - повідомив Гладков.

Він також опублікував фото пошкодженого автомобіля, додавши, що "вибухотехніки та оперативні служби працюють на місці".

Місцеві Телеграм-канали уточнюють, що "проїжджа частина" розташована поруч із залізничним вокзалом.

Як повідомлялося, легіон "Свобода Росії" заявив, що "цілі миротворчої операції в Бєлгородській області успішно досягнуто".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті