У Бундестазі заявили, що дії Меркель призвели до вторгнення РФ до України

Голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман заявила, що Ангела Меркель під час перебування на посаді канцлера ухвалила рішення, які уможливили повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Про це Штрак-Циммерман сказала 3 березня в інтерв'ю телеканалу N-TV .

"Те, що українці не потрапили до НАТО, було великою помилкою французів та Ангели Меркель свого часу", - заявила Штрак-Циммерман.

Чиновниця нагадала, що на саміті 2008 року країни НАТО пообіцяли Україні якнайшвидший вступ до Альянсу, але "цей проєкт провалився". І блокування вступу нашої країни до Альянсу стало не тільки помилкою, а й уможливило російську агресію.

"Це сталося тому, що Меркель і тодішній президент Франції Ніколя Саркозі виступили проти - через повагу до Росії. Історію Ангели Меркель доведеться переписати, особливо історію останніх кількох років і неправильну оцінку ситуації", - додала Штрак-Циммерман.

Також вона заявила, що війна в Україні не буде надто тривалою – і точно не досягне тривалості світових воєн.

"Чотири-п'ять років війна точно не триватиме... Путін не розраховував на широку та стійку підтримку України. Путін думає, що ми повні слабаки", - додала голова оборонного комітету Бундестагу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ще одного екс-канцлера ФРН Шредера позбавили привілеїв через підтримку росії.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті