У Брюсселі готують надзвичайні обмеження на імпорт зерна з України до 5 країн ЄС до червня – ЗМІ

У Євросоюзі готують екстрені обмеження на імпорт українського зерна до п'яти країн-членів ЄС. Про це з посиланням на інформацію високопосадовців ЄС пише Financial Times 20 квітня.

"Кроки, що обговорюються, заборонять імпорт зернової продукції до Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, що межують з Україною, а також до Болгарії, за винятком реекспорту до інших країн-членів ЄС або інших частин світу" – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що заборона діятиме до червня.

Підкреслюється, що на цей крок у ЄС пішли, піддавшись тиску з боку Угорщини й Польщі, які в односторонньому порядку заборонили імпорт для заспокоєння місцевих фермерів.

Раніше повідомлялось, що Болгарія тимчасово заборонила імпорт українських продуктів харчування – за винятком транзитних.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті