У британській розвідці заявили, що втрати росії у війні проти України перевищили початковий контингент вторгнення

Втрати РФ в Україні перевищили початковий контингент вторгнення. Про це повідомила британська розвідка у мережі Х (Twitter) 24 лютого.

"За два роки конфлікту втрати Росії величезні, а в багатьох випадках навіть перевершують ті, які становили її первісну силу. Підтверджені російські втрати охоплюють понад 2700 танків і 5000 бойових машин піхоти та бронетранспортерів. Убитими і пораненими росіяни, ймовірно, втратили близько 350 тис. людей особового складу", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що від початку повномасштабного вторгнення росія розгорнула близько 130 батальйонних тактичних груп для вторгнення в Україну. Імовірно, це включало близько 1300 танків, понад 5000 бойових машин піхоти та бронетранспортерів і щонайменше 100 тисяч осіб особового складу.

У британській розвідці підкреслоюють, що мобілізація та рекрутинг, а також виробництво і відновлення наявних запасів означає, що втрати були відшкодовані.

"Російські сили в Україні зараз більші, ніж на початку війни. Тепер вони можуть продовжувати атаки вздовж лінії фронту і проводити стратегію виснаження українських сил", - йдеться у повідомленні. 

Раніше британська розвідка підтвердила активність окупантів біля Роботиного.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті