У британській розвідці розповіли, що ускладнює просування ЗСУ на півдні

Рослинність, що росте на полях боїв на півдні України, імовірно, є одним із чинників, що сприяють загалом повільному розвитку бойових дій у цьому районі. Про це повідомляється у зведенні, опирлюдненому у Твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії 3 серпня. 

"Переважно орні землі в зоні бойових дій наразі залишені під паром протягом 18 місяців, при цьому повернення бур'янів і чагарників прискорюється в умовах теплого та вологого літа. Додаткове укриття допомагає замаскувати оборонні позиції росіян і ускладнює розмінування оборонних мінних полів. Хоча підлісок також може служити прикриттям для невеликих потайних атак піхоти, в результаті обом сторонам стає важче просуватися вперед", - йдеться у зведенні.

Нагадаємо, у РНБО розповіли, чи існують графіки і дедлайни контрнаступу ЗСУ. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті