У британській розвідці оцінили наслідки останньої атаки на авіабазу "Бельбек" для російської ППО

Ураження військових об'єктів росіян у тимчасово окупованому Севастополі у ніч на 15 травня демонструє загальне погіршення здатності росії захищати повітряний простір навколо Криму. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії.

Зазначається, що вночі 14 травня українські військові здійснили обстріли російських військових об’єктів у тимчасово окупованому Криму. Унаслідок цього на аеродромі Бельбек були уражені елементи російської ракетної батареї С-400 "Тріумф", включаючи радар 92N6 і пускові установки.

Крім того, під час атаки знищено принаймні два російські літаки МіГ-31.

За даними британської розвідки, атака на об'єкти окупантів у Криму стала вже четвертим випадком за останній місяць, коли російська ППО в Криму зазнає втрат.

"Кумулятивний ефект цих ударів спричинив загальне погіршення здатності Росії захищати повітряний простір навколо Криму; водночас демонструючи здатність України впливати на операції російської ППО", - підкреслюють аналітики.

За їхньою оцінкою, дуже ймовірно, що це призведе до того, що росії доведеться розпорошити повітряні засоби, аби забезпечити живучість своєї ППО. Інакше - РФ ризикуватиме втратити більшу кількість літаків. Водночас росіяни зараз передислоковують засоби протиповітряної оборони з інших місць.

"Зменшення зони покриття літаків A-50 та розведення з кримських аеродромів, ймовірно, призведе до збільшення годин нальоту та частоти вильотів патрулів винищувачів, щоб заповнити прогалини в охопленні, що призведе до збільшення проблем з обслуговуванням їхніх флотів", - наголошують у Міноборони Британії.

Як повідомлялося, у Криму внаслідок ракетної атаки ЗСУ було уражено командний пункт з високопоставленими офіцерами РФ

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті