У британській розвідці назвали ймовірну причину виходу росії з "зернової угоди"

Росія вирішила вийти із "зернової ініціативи", адже вирішила, що вона більше не відповідає її інтересам. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на  Міноборони Британії. 

"Так, 17 липня Росія відмовилась продовжувати свою участь у Чорноморській зерновій ініціативі. Це фактично звело нанівець безпекову угоду, яка, попри війну, забезпечувала прохід суден, які експортують зерно з України. Тепер Росія прагне запобігти будь-якому торговельному судноплавству з українських портів", - йдеться у повідомленні. .

Британська розвідка зазначає, що росія, ймовірно, прийняла рішення вийти з угоди деякий час тому, оскільки вирішила, що вона більше не відповідає її інтересам.

При цьому країна-агресор замаскувала це дезінформацією, стверджуючи, що її вихід викликаний занепокоєнням тим, що цивільні судна нібито наражаються на небезпеку від українських мін, і що Україна використовує зерновий коридор у військових цілях. Водночас РФ не надала жодних доказів для цих тверджень.

Нагадаємо, Білому домі заявили, що росія може атакувати торгові судна у Чорному морі. 

Як повідомлялося, російський диктатор путін висунув умови для "негайного" відновлення зернової угоди.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті