У Брянській області розстріляли автомобіль російських прикордонників, загинув підполковник ФСБ - росЗМІ

Невідомі розстріляли автомобіль прикордонного управління у Брянській області., внаслідок чого загинув підполковник ФСБ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За даними видання, напад на УАЗ Патріот стався на околиці села Вулиця Брянської області. Близько 4 години дня невідомі відкрили вогонь з автоматичної зброї, після чого втекли.

Внаслідок стрілянини поранення отримав заступник начальника відділу матеріально-технічного забезпечення, підполковник Сергій Ш. Він загинув на місці.

Як повідомлялося раніше, у Луганську у власному авто підірвали колишнього керівника "народної міліції ЛНР".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті