У Брянській області РФ повідомляють, що "збили 2 ракети ЗСУ". Уламки нібито зруйнували пилораму

У Брянській області в селищі Битош прогримів вибух на пилорамі. За словами місцевих жителів, йдеться про кілька "прильотів", - пишуть брянські пабліки.

При цьому губернатор області Олександр Богомаз у своєму телеграм-каналі повідомив, що ППО РФ збили дві ракети ЗСУ.

"Сьогодні силами ППО Збройних сил РФ було збито дві ракети ЗСУ. Унаслідок падіння однієї з ракет повністю зруйновано пилораму в селищі Битош. Постраждалих немає. На місці працюють оперативні служби", - повідомив Богомаз.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті