У Брянській області РФ оголосили загальний збір усіх силовиків. Чекають "Російський добровольчий корпус" і "Свободу Росії"? 

У Брянській області РФ оголосили загальний збір усіх силовиків (план "Едельвейс"). Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що спостерігається посилене несення служби Росгвардії в прикордонних з Україною Севському, Суземському, Трубчевському і Климовському районах регіону.

Як повідомлялося раніше, у понеділок "Російський добровольчий корпус" і легіон "Свобода Росії" взяли на себе відповідальність за рейд на територію Бєлгородської області. Ними було взято під контроль кілька населених пунктів. Офіційна влада станом на ранок вівторка нічого не повідомляє про подальший розвиток подій, обмежуючись загальними фразами про те, що "триває зачистка".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті