У Брянській області пролунав вибух на заводі, який виробляє сухпайки для окупантів

У Брянській області РФ пролунав вибух на території заводу "Консервсушпрод". Про це 13 травня повідомили російські Telegram-канали і ЗМІ.

"Консервсушпрод" займається виробництвом сухпайків для російської армії.

Подія сталася в населеному пункті Стародуб Брянської області. За словами губернатора Брянської області, вибух пошкодив дах одного з виробничих корпусів. Влада регіону також заявила, що причиною вибуху нібито став снаряд, який було скинуто з безпілотника.

Дрон був нібито незабаром збитий. Про постраждалих не повідомлялося. 

Напередодні внаслідок знищення двох вертольотів і двох бойових літаків у Брянській області загинули дев'ять російських льотчиків.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті