У боях на Луганщині прикордонники ліквідували штурмову групу росіян

Українські прикордонники ліквідували групу російських штурмовиків, яка намагалася наблизитися до їхніх позицій у Луганській області. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Загалом за минулу добу прикордонники тричі вступали в бій з окупантами. 

"Ворог двічі намагався прорвати рубіж оборони вдень і один раз вночі. Завдяки аеророзвідці та тепловізорам наші бійці своєчасно викривали малі піхотні групи загарбників. Стрілецькі бої змусили ворога відступити", - поінформували в ДПСУ.

Зазначається, що ліквідовано щонайменше чотири російські штурмовики. Втрати загарбників ще уточнюються.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті