У Борисполі затримали зрадника, який допомагав ремонтувати БТР окупантів на Луганщині

Служба безпеки України затримала жителя Луганської області, який допомагав армії РФ із ремонтом бронетехніки. Про це 2 червня повідомила пресслужба СБУ.

"Проросійськи налаштований працівник агрокомпанії одного із селищ Сватівського району на Луганщині під час окупації населеного пункту одразу підтримав загарбників і запропонував їм свою допомогу у війні проти України", - повідомили у спецслужбі.

Так, він перевозив особовий склад і російські боєприпаси. Також на власному подвір'ї колаборант влаштував "СТО" для ремонту російської військової техніки, зокрема підбитих українськими захисниками БТР.

"За це окупанти дозволяли своєму поплічнику безперешкодно переміщатися районом і грабувати оселі людей, які виїхали на підконтрольну Україні територію", - зазначили в СБУ.

Однак уже навесні 2023-го року чоловік вирішив виїхати до Київської області через те, що лінія фронту наблизилася до його селища. Тут він намагався "легалізуватися" під виглядом переселенця зі сходу України і навіть почав оформляти соціальну допомогу.

Співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали фігуранта в Борисполі. Йому повідомили про підозру за фактом колабораційної діяльності. Наразі він під вартою. Триває розслідування. Зловмиснику загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ викрила чотирьох колаборантів, які вступили в окупаційні "МНС" і "мін'юст".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті