У більшій частині окупованого Алчевська на Луганщині, зокрема в центральній міській лікарні, припинено подачу води

У більшості районів Алчевська, окупованого з 2014 року, повністю припинено подачу води 19 квітня. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ.

"У зв'язку з ремонтними роботами 19 квітня припинено подачу води в зони розташування таких районів міста: район центральної міської лікарні (вулиці Леніна, Попова, Ушакова, Запорізька, Харківська, Гагаріна та інші); житловий масив Лиман; квартали 58, 399, 399а, 400", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що жителі окупованих Сорокиного (Краснодон) і Суходольська Луганської області на Великодні свята залишилися без води "у зв'язку з аварією".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті