У Білорусі вчительку історії посадили на 20 діб за український прапор у Facebook

У Білорусі вчительці історії дали 20 діб арешту за український прапор на фото у Facebook. Про це повідомляє Телеграм-канал "Беларускі Гаюн".

"Режим Лукашенка продовжує репресувати людей за білоруську та українську символіку. Наразі стало відомо, що 10 серпня так звана суддя суду м. Новополоцька Сніжана Калініченко засудила на 20 діб арешту вчительку історії та підприємця Олену Зуброву. Жінку звинуватили в тому, що вона нібито "провела пікет" на своїй сторінці у Facebook, який полягав у тому, що вона опублікувала в соцмережі свою фотографію на тлі синьо-жовтого прапора України", - ідеться в повідомленні.

"Крім того, Олену звинуватили і в тому, що в неї, знову ж таки на її сторінці у Facebook, було посилання на канал видання "Радыё Свабода", де був логотип видання, який режим Лукашенка вважає "екстремістським матеріалом", - вказується у повідомленні.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті