Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«На підприємстві "Брестські тепломережі" в Білорусі перед співробітниками провели показовий суд за "образу" Лукашенка», - повідомляє 27 січня Телеграм-канал «DW Беларусь».
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Виїзне засідання суду в рамках кримінальної справи за ч. 1 ст. 368 КК, тобто за "публічну образу" Лукашенка провели силовики на території підприємства «Брестські теплові мережі", - йдеться в повідомленні з посиланням на "Брестенерго” і правозахисників центру "Вясна".
У повідомленні зазначено, що обвинувачений «притягнутий до відповідальності». Обличчя чоловіка, який був пристебнутий наручниками до міліціонерів, на фото приховане. Рішення, яке виніс суд, не повідомляється. Передбачене за цією статтею покарання - від штрафу до арешту, обмеження або позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Як повідомлялося, у народу Білорусі менше прав, ніж у білого шпіца Лукашенка.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту