У Білому домі заявили, що серед солдатів КНДР в армії РФ "великі втрати", деякі наклали на себе руки, щоб уникнути полону

Наступ Росії в Курській області призводить до "великих втрат" для північнокорейських сил. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки при Білому домі Джон Кірбі, пише журналіст Келлі Мейєр у соцмережі Х 27 грудня.

"Очевидно, що військові керівники Росії та КНДР ставляться до цих солдатів як до витратного матеріалу. ...Тільки за останній тиждень КНДР втратила 1000 солдатів. У нас є повідомлення про те, що солдати ПК наклали на себе руки… Замість того щоб здатися Україні", - заявив Кірбі.

Він також розповів, що "...за наявними в США даними, північнокорейські війська ведуть наступ на українські позиції в Курській області, що призводить до великих втрат".

Раніше Зеленський заявив, що кількість убитих та поранених військових з КНДР у боях на Курщині вже перевищує 3 тисячі.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті