У Білокуракиному на Луганщині окупанти шукали партизанів та вимагали гроші у підприємців

В окупованому селищі Білокуракине на Луганщині рашисти кілька днів активно шукали луганських партизан, але безуспішно. Про це повідомив Телеграм-канал "Луганський партизан" 20 березня.

"Нам регулярно надходить інформація про спроби окупантів ловити луганських партизанів, які перетворюються на звичайний терор місцевого населення, – ідеться в повідомленні. – З 15 по 18 березня в Білокуракиному задіяли СОБР, усі сили місцевої комендатури і навіть бронетехніку. Але цікаві насамперед напрямки пошуку".

Уточнюється, що окупанти завалювалися до людей, які мали бізнес, зареєстрований в Україні. Багатьом із них висували вимоги заплатити чималеньку суму грошей, щоб жити спокійно далі, а місцева "влада" закриє на все очі.

"Найнатуральніший рекет", – підкреслюється в повідомленні.

Зазначається, що також приділили увагу школярам: шукали тих, хто може дистанційного навчатися в українських школах.

"Раптом замість уроків математики вчителі дають інструкції, як правильно різати окупантів? – іронізує "Луганський партизан". – Очевидно, що луганських партизанів не знайшли, хоч їх було повно, як і в інших населених пунктах Луганщини. А ось наші люди з усією уважністю зафіксували всіх місцевих колаборантів, хто брав участь у цьому свавіллі".

Раніше повідомлялося, що в окупованому селі на Луганщині після пошуку партизанів само по собі "зайнялось" житло окупантів.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті