У Білогорівці на Луганщині українські захисники знищили ворожу позицію і техніку

У селищі Білогорівка в Луганській області українські військові знищили ворожу техніку. Про це повідомляє "СтратКом ЗСУ" 19 січня.

"За допомогою FGM-148 Javelin було уражено російську позицію, на якій в цей час знаходився транспортний засіб, який, імовірно, привіз БК, – сказано в повідомленні. – Тепер ні позиції, ні БК у окупанта".

Раніше з відео повідомлялось, що в районі Кремінної українські захисники уразили окупантів з мінометів.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті