У Бердянську вибухнув автомобіль відомої колаборантки - соцмережі

В окупованому Бердянську у вівторок, 24 січня, пролунав вибух – у автомобілі місцевої колаборантки. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Очевидці повідомляють, що вибух стався саме в автомобілі, що знаходився на вулиці Руденка у районі школи №5. За попередньою інформацією, підірваний автомобіль був із російськими номерами.

"Вибухнула машина, дуже схожа на авто відомої колаборантки Валентини Мамай. Саме Валентина Мамай першою контактувала з окупантами, коли вони зайшли до міста", - повідомляють адміністратори патріотичних Telegram-каналів.

Наразі невідомо, чи постраждала внаслідок вибуху сама Мамай.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в аеропорту Бердянська прогриміли три потужні вибухи.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті