У Бердянську та Мелітополі були сильні вибухи: окупанти запевняють, що "збили" ракети

Декілька гучних вибухів пролунало в окупованих Бердянську та Мелітополі Запорізької області 4 листопада. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали. 

Перші повідомлення про потужні вибухи в Мелітополі почали з’являтися у соцмережах об 11:43. Згодом окупаційні ЗМІ заявили про "гучні звуки" в Бердянському районі та повідомили, що над містом спрацювала ППО та нібито збила дві ракети.

Пізніше інформацію про вибухи в Мелітополі підтвердив український міський голова Іван Федоров, додавши, що причини з'ясовуються.

"У Мелітополі щойно пролунав вибух. З'ясовуємо, що на цей раз – черговий вихід дирявої певео окупантів чи вдалий привіт ворогу від ЗСУ", - написав він у Телеграмі.

Місцеві медіа тим часом уточнили, що один з вибухів стався в районі вулиці Білякова. Після по місту промчала карета швидкої допомоги.

Як повідомлялося, ворог завдав 126 ударів по 26 містах та селах Запоріжжя, поранено 9 жителів.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті