У Бердянську рашисти вбили підлітків, які ліквідували двох рашистів. Останніми словами хлопця було "Слава Україні"

У Бердянську двоє хлопців 2006 р.н. Тигран Оганесян та Микита Ханганов ліквідували поліцейського колаборанта та одного російського військового. За це рашисти вбили підлітків-Героїв, - пише "Актуально".

"У мережі шириться інформація про стрілянину у вечірньому тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області. На жаль, серед загиблих є українці – підлітки, яких окупанти збиралися судити", - пише видання.

Рашисти заявили, що затримали двох людей, які відкрили стрільбу з автоматичної зброї в центрі міста, а також повідомили про начебто двох поранених.

Одночасно з цим колаборант Рогов написав, що один із «терористів» — 16-річний Тигран Оганесян, і його «ліквідували». Тигран один з двох підлітків, яких окупанти звинувачують у спробі диверсії на залізниці, і збиралися передавати справу до свого суду.

Тиграна вже неодноразово затримували російські силовики, ще станом на 16 червня він перебував за ґратами, і окупаційна влада мала наміри судити двох підлітків з Бердянська, звинувачуючи їх у підготовці диверсії.

Навіть Євросоюз вимагав звільнити Микиту Ханганова та Тиграна Оганесяна.

Як пише телеграм-канал "Запоріжжя.Інфо", окупанти відпустили під огляд Тиграна та Микиту, але не дозволяли виїжджати з окупації та загалом з міста,

"Вони не збирались завершувати свій партизанський рух! Вони вбили якогось російського бойовика, відібрали у нього зброю та відстрілювались до останнього", - пишуть у пабліку. 

Останніми словами підлітка-героя Тиграна перед загибеллю на записану відео було: "Слава Україні".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті