У Байдена сподіваються, що Конгрес США найближчими тижнями схвалить запит на додаткове фінансування для України

Держсекретар США Ентоні Блінкен висловив сподівання, що Конгрес США схвалить запит американського президента Джо Байдена про надання додаткових коштів, зокрема - на допомогу Україні. Про це Блінкен заявив 29 листопада на пресконференції у Брюсселі, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Запит на додатковий бюджет, зроблений президентом, демонструє нашу прихильність цій меті (підтримки України - ІФ-У), і ми очікуємо, що Конгрес схвалить його найближчими тижнями", - заявив Блінкен.

Раніше в жовтні президент США Джо Байден направив до Конгресу запит на надання фінансової допомоги Україні розміром $61,4 млрд терміном на рік, а також $14,3 млрд на посилення оборони Ізраїлю. Крім цього, Байден направив запит на $13,6 млрд на охорону кордону США і Мексики, $7,4 млрд на інші пріоритети у сфері національної безпеки. Загалом президент США запитав у Конгресу схвалення на додаткове фінансування розміром $106,7 млрд.

Як повідомлялося, Палата представників США схвалила законопроект про допомогу Ізраїлю без України. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті