У Байдена порівняли оточення путіна з продавцями гною

Російські чиновники, які шукають "український слід" у теракті під Москвою, здаються доволі хорошими продавцями навозу. Про це заявив  координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Deutsche Welle.

Він укотре підтвердив, що США попереджали російські спецслужби про підготовку атаки екстремістів у Москві.

За його словами, відповідальність за теракт несе саме "Ісламська держава", а твердження влади РФ про причетність до нього України - "нісенітниця".

"Мій дядько казав, що найкращі продавці гною часто носять зразки в роті. Російські чиновники здаються досить хорошими продавцями навозу", - додав Кірбі.

Нагадаємо, Слідчий Комітет росії відзвітував про нібито отримані докази фінансування Україною терористичного акту в Підмосков'ї 22 березня. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті