У 46-й бригаді припустили, на якій лінії зупиняться окупанти

Найімовірнішою лінією оборони ЗСУ у найближчий час може стати рубіж природної водної перепони по лінії Новобахмутівка-Новоселівка Перша-Карлівка. Про це повідомляють воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі.

"Зараз противник реалізує свої задуми військами другого ешелону, які замінили "пошарпаний" перший ешелон. Причому і другий ешелеон - це вже теж не частини "першої свіжості", але тим не менш завдання свої вони виконують. При цьому в резерві на цьому напрямку противник зберігає 1-2 бригади (74 омсбр, як мінімум). Зараз їхня основна перевага - це відсутність у нас адекватних інженерно-фортифікаційних споруд (ІФС) на "заздалегідь підготовлених рубежах", де наші бригади не мають фізичної можливості "зачепитися" за землю. Противник уже на плечах зайшов у Ласточкине, Степове та Северне і продовжує.  Уже зараз противник зайняв стільки н.п., скільки ми зайняли за весь контрнаступ", - йдеться у повідомленні.

"У зв'язку з непідготовленістю адекватних ІФЗ у другій лінії оборони Авдіївки, а також наявністю не введених у бій резервів, за песимістичною оцінкою, найімовірнішою лінією оборони ЗСУ стане рубіж природної водної перепони по лінії Новобахмутівка-Новоселівка Перша-Карлівка (червона лінія на карті нижче). Крім того, для противника просування за цей рубіж істотно підвищить загрозу своїм флангам (синій пунктир на карті нижче). Розуміння цього дасть змогу запобігти обваленню фронту і подальшому просуванню ворога", - зазначають воїни.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті