У 300 рашистів на Луганщині закінчилися контракти, але вони не можуть звільнитися та воюють безкоштовно

В одному з підрозділів окупантів на Луганщині закінчилися короткострокові контракти, але вони не можуть звільнитися. Про це 2 лютого повідомляє Генштаб.

"В одному з підрозділів окупантів, який діє у Луганській області, станом на 9 січня 2023 року закінчилися тримісячні контракти. Через це близько 300 військовослужбовців цього формування не отримують грошового забезпечення", - повідомили українські військові.

До того ж, як зазначили у Генштабі, окупанти не можуть звільнитися з військової служби через оголошену мобілізацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що путін готує новий наступ у лютому чи березні.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті